mBank sa prvýkrát objavila na slovenskom trhu 25. novembra 2007. Ako prvá banka vôbec priniesla každodennú on-line správu bankových služieb cez internet a telefón. Tento krok umožnil zákazníkom využívať bankové služby celkom zadarmo a mBank spôsobila revolúciu v bankovom sektore. V súčasnosti má mBank viac ako 250 000 zákazníkov.

 

 

Každá banka má svoje výhody a nevýhody. V mBank si môžete vybrať pôžičku od 300 € až do 20 000 € a doba splatnosti pôžičky je 12 až 84 mesiacov. Pôžička je 100% bez skrytých poplatkov. Pre získanie pôžičky od mBank nepotrebujete ručiteľa. Pôžička od mBank je obľúbená hlavne pre svoj nízky úrok, čo je 9,9% ročne. Pôžička v mBank je bezúčelová a peniaze, ktoré vám banka požičia môžete použiť na čokoľvek.

 

Pri pôžičke od mBank nemusíte mať ručiteľa. Pôžičku si môžu zobrať aj dôchodcovia. Maximálny vek je však 68 rokov. Pôžička si môžu vybrať aj rodičia, ktorí sú na materskej dovolenke.

 

Vybavenie pôžičky je extrémne rýchle a jednoduché. Dokonca je možné vybaviť si pôžičku priamo z pohodlia domova cez Internetbanking. Dĺžka vybavenia trvá len celých 5 minút. Peniaze vám na účet prevedú ihneď. POZOR! Musíte mať v mBank vytvorený účet (mKonto). Poplatok za poskytnutie pôžičky je nulový. Žiadateľ nič neplatí. Podobne neplatí ani z vedenie účtu.

 

Takže výhody mBank pôžička v skratke a rýchlo:

– 100% bez poplatku za poskytnutie

– nízky úrok – len 9,9 % ročne

– výška pôžičky a dĺžka splatnosti

– možnosť odkladu splátok

Pri žiadosti pôžičky od mBank je nutné doložiť potvrdenie o príjme a musíte mať trvalý zdroj príjmov. Žiadateľ nesmie mať záznam v registri trestov.

 

Ak chcete získať najvýhodnejšiu pôžičku, potom je www.pozicky123.sk/mbank-pozicka najlepšia voľba. Pre všetkých, ktorí ešte nejakú skúsenosti s pôžičkou od bank, je pôžička úplne bez úrokov. Ak si požičiate napríklad 1500 eur, zaplatíte celkovo len 1530 eur. Takúto výhodnú pôžičku vám neposkytne nikto iný.

 

Spoznajte aj ďalšie výhody pôžičky od mBank. Okrem najnižšej ročnej percentuálnej miery nákladov – RPMN na bankovom trhu, má aj ďalšie benefity. Je flexibilná, môžete ju kedykoľvek a bez poplatku predčasne splatiť. Je transparentná, čo znamená že garantuje rovnako výhodný úrok pre všetkých. Je tiež prehľadná, stav pôžičky si jednoducho môžete kedykoľvek overiť vo svojom internet bankignu, alebo prostredníctvom intuitívnej mobilnej aplikácii.

 

Na internetovej stránke mbank.sk je tabuľka transparentnej pôžičky. Už nemusíte viac počítať. Namiesto kalkulačky vám bude slúžiť prehľadná tabuľka. V nej uvidíte fantastické výhody pôžičky od mBank. Nízke splátky a skutočne nulové úroky vám neposkytne nikto.

 

mBanka  je flexibilná prispôsobiť sa vaším potrebám. Prostredníctvom internetu môžete požiadať o pôžičku v ľubovoľnej výške. mBanka sa snaží poskytovať výhodné služby v spojení z najlepšími podmienkami na trhu pôžičiek. Presvedčte sa ja vy o výhodách pôžičky od mBank.

 

O pôžičku mBank môže požiadať on-line, telefonicky, alebo v niektorej z pobočiek mBank na Slovensku.  Požiadať o pôžičku je také jednoduché! Spracovanie žiadosti je promptné.